Kisiskolák országos döntője 2026.06.22.

A Kisiskolák Országos döntőjén Kocsis Ádám, iskolánk 7. osztályos tanulója képviselte Zala Vármegyét a lll. korcsoport hárompróba versenyében.
A Pécsett rendezett országos döntőn Ádám a 40 egynéhány versenyzőből az előkelő 7. helyezést érte el.
A tőle telhetőt megtette, hiszen a 60 m-es síkfutásban országos negyedik, a távolugrásban szintén negyedik volt.
A kislabdahajítás sikerült kicsit gyengébben az erős mezőnyben, ahol a győztes 76,65 cm-t dobott.
Összesítésben Ádám a 7. lett.
Gratulálunk a versenyzőnek és a felkészítő testnevelő tanárának, Antalics Dénesnek!















